Kondicionér s rakytníkem a aloe vera
 
Prestashop Modules by Mitrocops

eBook ke stažení

Zajímá Vás přírodní kosmetika, ale nevíte, jak ji podle složení poznat? Můj eBook Vám v tom pomůže.

eBook ke stažení

Staženo již 663 krát.

Kontakt

+420 727 981 557

OTEVÍRACÍ DOBA
Po 9:00-18:00
Út 9:00-18:00
St 9:00-14:00
Čt 9:00-18:00
Pá zavřeno

Kondicionér s rakytníkem a aloe 400ml

Kondicionér s rakytníkem a aloe 400ml

Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů, zvláště se doporučuje užívat na poškozené, barvené a chemicky ošetřené vlasy se sklonem k tvorbě lupů a při problémech s vypadáváním vlasů. Je vynikající také pro děti, jejich vlasovou hygienu a jednoduché rozčesávání. Při dlouhodobém užívání poskytuje vlasům ochrannou vrstvu proti škodlivým vlivům a podporuje jejich rychlejší růst. 

Více detailů

240 Kč

325

Slunce, vítr, sucho, nadměrné užívání fénu na vlasy, chemikálie používané při barvení, slaná mořská voda, stres a nevyvážený živo tní styl nám poškozují kvalitu vlasů a jejich vzhled. Vlasy jsou pak řídké, suché, lámavé a konečky se třepí. Pro tyto problémy byl vyvinut tento vysoce kvalitní vlasový kondicionér, který je jedním z nejlepších svého druhu. Pomáhá při rozčesávání vlasů, redukuje statickou elektřinu. Při dlouhodobém užívání poskytuje vlasům ochrannou vrstvu proti škodlivým vlivům a podporuje jejich rychlejší růst. Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů, zvláště se doporučuje užívat na poškozené, barvené a chemicky ošetřené vlasy se sklonem k tvorbě lupů a při problémech s vypadáváním vlasů. Je vynikající také pro děti, jejich vlasovou hygienu a jednoduché rozčesávání. Kondicionér je obohacen o hroznový olej, výtažky z kopřivy a z rozmarýnu, výtažky z rakytníku, jojobový olej, aloe vera pro zklidnění pokožky, provitamín B5, vitamín E a minerály z Mrtvého moře pro zdravé, hebké a lesklé vlasy s nádhernou vůní.

Použití: Po umytí vlasů šamponem vmasírujte kondicionér. Nechte chvíli působit a poté dobře opláchněte.

Objem: 400 ml

od Jana H dne 08.06.17
5
text: Kondicionér zkrotil moje vysušené kudrnaté vlasy - stačí malé množství.
od Ludmila M. dne 31.05.17
5
text: Mám již po druhé, vlasy jsou po něm krásně lesklé, dobře se rozčesávají a upravují.
od Monika I. dne 13.02.17
5
text: Používáme též při mytí vlásků naší dcerky a jsme velice spokojeni. Krásně voní, vlasy jsou po něm úžasně hebké, lesklé a snadno se rozčesávají. Moc a moc děkuji za velice příjemné a milé jednání, též za velikou vstřícnost k zákazníkovi. Rychlost dodání je úžasná.
od Klavdiia N dne 26.08.16
5
text: The best conditioner. Hair is healthy and strong. Much less losing. I recommend.
od K. dne 28.10.14
5
text: S kondicionérem mám dobrou zkušenost. Dlouho vydrží, vlasy se příjemně rozčesávají a jsou lesklejší. Zvlášť v období zimy mi pomáhá udržovat vlasy pořád zdravé bez třepení se.
strana: 1

Přidat hodnocení
zavřít
Hodnocení:
Jméno:
text:
  Captcha
  Přidat hodnocení
Prestashop Modules by Mitrocops
Počet hodnocení:

5
- 5 hodnocení

5
0
0
0
0

Přidat hodnocení