Produkty a kosmetika z Mrtvého moře - KOSMETIKAHB
 
Prestashop Modules by Mitrocops

eBook ke stažení

Zajímá Vás přírodní kosmetika, ale nevíte, jak ji podle složení poznat? Můj eBook Vám v tom pomůže.

eBook ke stažení

Staženo již 663 krát.

Kontakt

+420 727 981 557

OTEVÍRACÍ DOBA
Po 9:00-18:00
Út 9:00-18:00
St 9:00-14:00
Čt 9:00-18:00
Pá zavřeno

Produkty a kosmetika z Mrtvého moře

Na dně Mrtvého moře se nachází minerální černé bahno

Kosmetika z Mrtvého moře

Produkty z Mrtvého moře se vyznačují přírodním složením, unikátními minerály a jedinečnými účinky na zdraví. Pomáhají například při kožních potížích a alergiích. Více o těchto produktech najdete v následujících odstavcích. 

 

Přírodní složení a jedinečné minerály

Mrtvé moře se nachází v Izraeli a v Jordánsku a je jedním z nejslanějších jezer na světě s obsahem minerálů až 31,5%. Obsah solí v ostatních mořích a oceánech se pohybuje pouze okolo 3,5%.

Složení vody v Mrtvém mořije považováno za skutečný přírodní zázrak a mnoho dermatologů ho uznává za jeden z nejlepších přírodních léčivých zdrojů


Pomáhají na závažná kožní onemocnění

Kombinace bahna, soli a slunce v oblasti Mrtvého moře je obzvláště úspěšná při závažných kožních onemocnění. Tomu napomáhá právě vysoká koncentrace prospěšných solí a minerálů.

Navíc z 21 základních minerálů, které se ve vodě nacházejí, je 12 opravdu jedinečných, které se vyskytují pouze v Mrtvém moři a nikde jinde na světě. V produktech z Mrtvého moře tak nalezneme nejen sodík a hořčík, ale i např. brom, síru, vápník a draslík.

 

Vhodné na alergie

Produkty z Mrtvého moře slaví mnoho úspěchů i u atopických ekzémů a alergií. Alergici navíc oceňují její přírodní složení bez parabenů a chemických látek.

 

Bahno z Mrtvého moře

Na dně Mrtvého moře a na jeho pobřeží se nachází minerální černé bahno. Bahno z Mrtvého moře se vyznačuje blahodárnými a terapeutickými účinky na pokožku, stimuluje krevní oběh a používá se při léčbě revmatismu. Jeho blahodárné účinky jsou známy již po tisíce let, právě kvůli vysokému obsahu minerálů a schopnosti uvolnit bolesti svalů a kloubů.

Bahno se tvořilo na dně Mrtvého moře tisíce let.

 

Kosmetika Health & Beauty        

Produkty značky Health & Beauty  dovážíme přímo z Izraele. Značka má vysokou kvalitu zpracování a jejím cílem je, výroba produktů s co nejlepším dopadem na lidské zdraví.

Jedná se tak o kosmetické produkty s obsahem minerálů z Mrtvého moře obohacené o vitamíny, bylinné výtažky a aromatické oleje. Produkty jsou zcela přírodní a neobsahují parabeny.

 Výrobky jsou v souladu s regulacemi ISO a GMP a jsou certifikovány Ministerstvem zdravotnictví v Izraeli.

Na začátku tohoto roku jsme získali ocenění Modrá planeta.

Naším heslem je „Kvalita nade vše.“